Hakkımızda


Dünya biyometrik sektörünün öncü firması olan ZKSoftware, 2015 yılından itibaren faaliyet gösterdiği Ankara ofisi ile Devlet Kurumları’nın ihtiyaçlarını belirleme, talep yaratma, anahtar teslim projeler üretme ve İç Anadolu bölgesinde bulunan bayi kanalını yönetme misyonunu üstlenmiş,bu çerçevede yeni teknolojileri Başkentimizden ülkemizin tamamına yayma vizyonu ile çalışmalarına devam etmiştir. Rekabeti etik kurallar çerçevesinde yürüten Ankara ofisimiz, projelerde çözüm ortakları ile yürüyerek sektör temsilcilerine alan yaratmayı da ana ilkesi olarak görmektedir. Ankara’nın yeni iş merkezi olan Çankaya Mustafa Kemal Mahallesinde bulunan showroom ve bayi kanalının ihtiyaç duyabileceğini öngördüğümüz stoğumuz ile sektöre hizmet vermeye devam ediyoruz. “ZK varsa çözüm var”

ZKSoftware 3500 bayisi ile Türkiye genelinde parmakizi,kartlı geçiş,avuç içi,yüz tanıma sistemleri ile X-Ray cihazları,kapı tipi metal dedektörler ve turnike sistemleri ayrıca elektrikli kilit çözümleri ve akıllı kilit çözümleri ile ihtiyaç duyulan tüm zayıf akım ürünlerinin üretici ve temsilcisidir.Çözüm odaklı kurum mantığı,alanında tecrübeli satış kadrosu ile talep yaratma noktasında son kullanıcı müşterilere,satış operasyonlarında  ise bayi kanalına hizmet vermektedir. Uzman teknik personnelleri ile müşterilerimizin taleplerine en kısa sürede yanıt vererek sektörde tepki süresi en hızlı teknik servise sahip olma gururunu yaşamaktadır. Kurum içerisinde hizmet veren yazılım geliştirme,yazılım destek ve web geliştirme kadroları ise firmayı yazılım noktasında da diğer firmalardan ayıran bir fark yaratmaktadır.

Teknoloji taklit etmeden teknoloji yaratan ZK mantığı ile ihtiyaca göre hem donanım hem yazılım çözümleri sunabilen ZKSoftware kalitesini yaşamanız için sizleri İstanbul ve Ankara’da bulunan ofislerimize bekliyoruz.