Halka Açık Alanlar

Access Kontrol Kolaylığı

Güvenlik Çözümleri : Gelişmiş Güvenlik Seviyelerini Halka Açık Alanlarda Uygulayın.

Güvenlik konusu açıldığında en büyük problem, halkın yaygın olarak kullandığı alanlar akla gelmektedir. Günümüzde bu tehdit büyük oranda artmıştır. Halkın güvenliğini sağlamak için teknolojik fikirlerin ileri atıldığı bu dönemde ZKSoftware Ankara olarak sizlerin en ideal çözüm partneri olabiliriz. Halka açık yerlerde insan akışının yüksek olduğu alanlar genellikle gün içerisinde çok fazla ziyaretçi almaktadır. Access kontrol konusunda oluşan problemlerin önüne geçmek adına istekleri arttırmaktadır. İnsanların talep ettikleri güvenlik çözümleri istekleri de artmaktadır. İnsan akışının yüksek olduğu alanlarda hizmet veren personellerin güvenliği ve yetki alanlarını düzenlemek adına yapılan çalışmalar da ZKSoftwareAnkara en ideal yardımı sunmaktadır.
Etkili giriş-çıkış çözümleri ve access kontrol isteklerini uygun biçimde sağlayabilmek adına yüksek seviye de halk alanlarının güvenliğinin oluşturulması gerekir.

Gelişmiş Seçeneklere Uygun Kararlar

ZKSoftware Ankara olarak sizlere en güvenilir aynı zaman da stabil Access kontrol ve personel takip sistemi çözümlerini tatmin edecek seviye de sunuyoruz. Çoklu-doğrulama sistemleriyle beraber sofistike güvenlik düzeyini sağlamaktayız. Entegrasyon anlamında ayrıca tripod turnikeler ikili doğrulama yöntemleri etkili ve güvenli geçişi garantiler. RFID desteğiyle birlikte Mifare Kart seçeneklerini de müşterilerimize önermekteyiz. Böylelikle verilerinizin stabil olarak güvende tutulması da tercihleriniz arasında olmaktadır. Bölgede bulunan yetkili personel tarafından bu yetki seviyeleri tamamen ayarlanabilir düzeyde olmaktadır. Hızlı ve verimli yöntemleri de beraberinde getirir. Güvenlik düzeyini daha da yükseltmek adına bekçi tur sistemleri de bu entegrasyona dahil edilebilir. Raporlama kısmında bekçinin tamamladığı turları görebilir tur sayısını verimliliği arttırmak için optimize edebilirsiniz.

    Zorluklar

  • Yüksek insan akışı.
  • Halka açık alanlarda insan güvenliğinin sağlanması.
  • Alan da yetkili personelin doğruluğunun ve kimlik bilgilerinin tanıtılması
  • Yüksek kapasitede personelin sistemlere kayıt edilmesi.
  • Personellerin bekçi tur sistemlerine entegrasyonu.

*Eğitim kurumlarına özel güvenlik çözümleri ve tripod turnike sistemleri gibi Access kontrol yapılması zorunlu alanların güvenliğinin sağlanması

Access Kontrol Ana Avantajları:

  • Geçiş kontrol takibi ile sistemin güvende tutulması.
  • Kolay kullanım ve erişim.
  • Anlık raporlama

Related posts