Kurumsal Çözümler

Çözüm partnerlerimizin başarısı bizleri sevindiriyor.
ZKSoftware global anlamda hizmet veren, geniş ürün yelpazesini envanterinde bulunduran ve firma olarak dünya genelinde hizmet vermektedir.

ZKSoftware bünyesinde projelendirme aşamasında kullanılan ürünlerin tamamı profesyonel anlamda ihtiyaçlarınızı karşılayacak biçimde tasarlanmıştır.

ZKSoftware olarak amacımız, bünyemizdeki yüksek seviye ve gelişime açık biometrik teknolojileri kurumlar ve insanlarla paylaşmaktır.

  • Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri Firmamız 7/24 mail üzerinden sizlere daha iyi yardımcı olabilmek adına  danışmanlık hizmeti vermektedir.
    Ayrıca mesai saatleri içerisinde teknik veya yazılımsal destek süresini en hızlı olarak sunmaktadır.
  • Doküman Bizden istemiş olduğunuz broşürleri veya fiyat teklifleri hızlıca sizlere teslim ediyoruz.
  • Standartlara Uygun. Yönetmeliğe uygun aynı zamanda hizmet kalitemizi doğru olarak sağlamaktayız.

Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri

Firmamız 7/24 mail üzerinden sizlere daha iyi yardımcı olabilmek adına  danışmanlık hizmeti vermektedir.
Ayrıca mesai saatleri içerisinde teknik veya yazılımsal destek süresini en hızlı olarak sunmaktadır.

Doküman

Ürünler hakkında talep edilen dokümanlar hızlı olarak tarafınıza paylaşılır.

Standartlara Uygun

Mevzuata uygun seviye de hizmet kalitemizi doğru olarak sağlamaktayız.

Sertifika

Sağlamış olduğumuz ürünlerin tamamı sertifikalı olarak sunulmaktadır.

Profesyonel Ekip

ZKSoftware bünyesindeki personeller en iyi hizmeti vermek için sürekli kendini geliştirmektedir. Profesyonel olarak destek olabilmek için hayal gücünü de katarak en iyiyi sağlamayı hedeflemektedir.

Çözüm partneri mi arıyorsunuz? Bizi hemen arayın!

Neler Yapıyoruz?

En hızlı desteği biz sağlıyoruz.

Uzmanlık Alanlarımız

Sorumluluk ZKSoftware için büyük önem taşımaktadır. Müşterilerimize, çözüm ortaklarımıza, personelimize olan sadakatimiz ve ortak hedeflerimiz her zaman kendimizi geliştirmek için bize güç veriyor.

twitter_logo

Projelendirme ve strateji

Our customers – our main value. Specialists of Adamas Corp. are always in direct contact with customers. At any time of day or night, you can contact us and we will be happy to advise you. Advice on products and services of our company is always at your service.

Our products and services comply with international quality management standards. Welded aluminum construction, brick of our production, as well as nitrogen fertilizers are famous all over the world.

Specialists of our company – is our pride. The best professionals working on our products and services. Be confident in our quality.

We carry out work in accordance with the planned schedule. This document is an integral part of the contract. All stages will be carried out on time.

Sizi arayabiliriz.

Formu doldurduğunuz takdir de satış ekibimiz sizinle iletişime geçebilir. Doldurmuş olduğunuz bilgiler sonucunda sizlere en hızlı desteği vermeye hazırız.